Online ucretsiz Vektor Bulma Siteleri

Online ucretsiz Vektor Bulma Siteleri

Online Ücretsiz Vektor Bulma Siteleri 


Bu yazımda sizlere İnternet üzerinden ücretsiz vektör bulabileceğiniz web sitelerini paylaşacağım. Özellikle grafik ile uğraşanların işine yarayacağından eminim. 

Her hangi bir konu hakkında tasarım yapmaya başlıyorum. Fakat kafamda tasarladığımı bazen tasarım programları ile yapamadığım oluyor. O zaman başvurduğum yöntem İnternet'ten konum ile ilgili vektörel grafik aramak. Önceleri iş bilmez iken zorlanıyordum. Şimdi ise hangi vektörleri hangi sitelerde bulabileceğimi bildiğim için hemen tıkla, bul ve kullan. 
Sizlere de faydalı olur düşüncesiyle kullanılan bazı ücretsiz vektör kaynaklarını kısaca anlatayım.Sitelerin görsellerini koymadım. İstediğinize tıklayın ve arayın bulun.
İndirilebilen 16.000'den fazla ücretsiz vektör seti ile, Free Vector'da istediğinizi bulma şansınız oldukça yüksek. Hayatı kolaylaştırmak için seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kategoriler ve firma logolarının tatlı bir koleksiyonu var.
VectorStock'in ana işi makul fiyatlı vektör görüntülerinin bir kütüphanesi ancak kullanışlı bir kenara bırakıldığında aynı zamanda serbest vektörlerin önemli bir koleksiyonuna sahiptir. Bunların hepsi EPS formatında mevcuttur ve bir hesap oluşturmak ve indirmeye başlamak güzel ve kolaydır.

All-Silhouettes


Reklamlarda ağır olmasına rağmen, All Silhouettes diğer pek çok ücretsiz vektör resim web sitesini kullanır, çünkü her şey açıkça etiketli, oldukça hızlı bir şekilde gezinebilir ve geniş bir seçim, tek görüntü yerine tampon vektör paketleri olarak mevcuttur.
Çok etkili tarama seçeneklerine sahip büyük bir stok vektör sitesi. Renk, tema, popülerlik veya dosya uzantısına göre arayabilirsiniz. Gezinmek ve rahatsız edici reklamlardan arındırmak temiz. Sonuç olarak, ücretsiz vektör sanatı aramak için mükemmel bir yer.
Aklınıza gelebilecek herhangi bir ücretsiz vektör sanatı için tek elden bir mağazadır. Bununla birlikte, kalite değişir; bu nedenle, kullanmak için yeterince iyi bir şey bulmadan önce vasat vektörler vasıtasıyla zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Burada zamana değdi, çünkü burada bulunabilecek bazı kaliteli vektör grafikleri var.
Tasarımcı Chris Spooner'a ait bu kişisel blog, çok sayıda iyi hazırlanmış orijinal freebee sahiptir. Ücretsiz vektör sanatı için gelin, mükemmel ve anlayışlı makaleler için kalın!

Brands of the World

Kurumsal Müşteriler için tasarım yapıyorsanız ve birinin belirli bir logonun yüksek çözünürlük versiyonunu sunmasını beklemek istemiyorsanız, Dünyanın Markaları çok değerli bir zaman kazandırıcıdır. Sadece burada bulabilirsiniz.
Yazı tipi web siteleri, genellikle reklam yüklü ücretsiz vektör sanat web sayfalarından daha kullanıcı dostu ve keyifli. Özellikle FontSpace, bir fontun ticari kullanım için farenizi farenizin üzerinde hareket ettirmek için serbest olup olmadığını görebileceğiniz harika bir kullanıcı deneyimine sahiptir.
Web'deki en büyük sanatçı topluluklarından biri olan vektörler de dahil olmak üzere ücretsiz ve kullanışlı kaynaklarla doludur. Bununla birlikte, kaos kalabalığında tam olarak neyi bulduğunuzu bulmak zor olabilir. Arama çubuğu ve Kaynaklar ve Stok Görüntüleri bağlantıları sizin için işinizi daraltacaktır ve şüphesiz çok sayıda ücretsiz vektör hediye edineceksiniz.
Tasarımcıların kişisel ve ticari projelerinde kullanabilecekleri zengin bir vektör sanatı zenginliği içeriyor. Kolay gezinmek için, açılır kategori kutusunu veya arama çubuğunu kullanarak aramanızı filtreleyebilirsiniz. Kapsamlı bir sanat eserleri kütüphanesi ile, burada kullanışlı bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Vexels

Daha önce VectorOpenStock olarak bilinen Vexels, binlerce ücretsiz vektör grafiği ve tasarımı, kolay gözatılabilen kategorilere ayrılmış halde bulunuyor. Yine de yeni satış noktası, tarayıcıda vektör tasarımlarını özelleştirmenize, düzenleri özelleştirmenize, düzenleri özelleştirmenize, yeni öğeler eklemenize ve renkler ve metin gibi şeyleri değiştirmenize olanak tanıyan çevrimiçi bir düzenleyicidir; böylece onları indirir almaz yüklemeye hazırdırlar.
Binlerce ücretsiz vektör ve Photoshop eylemleri, fırçaları, fotoğraf ve fontlar gibi daha pek çok şeyin yanı sıra, Illustrator'da düzenlemeye hazır vektör tasarım öğelerini ve tüm vektör görüntülerini hızlı bir şekilde bulmak için harika bir yer. Tüm görüntüleri kişisel kullanım için ücretsiz olup çoğu ticari olarak kullanılabilir.

Free Vintage Vectors

Çalışmanız için düzgün retro bir görünüm ve his verdikten sonra? Ücretsiz Vektör Vektörleri de kontrol etmeye değer; Antik kataloglardan, kitaplardan ve dergilerden gelen eski çizimleri gönderir, sonra onları dikkatle vektörize eder ve ücretsiz indirmek için PDF'ler olarak kullanılabilir hale getirir. Seçim çok büyük değil, ancak ne olursa olsun geniş bir görüntü yelpazesine sahiptir.
9.000'in üzerinde marka logosu ve 3.000'den fazla marka simgesi bulunan BrandEPS, acele bir logoya ihtiyacınız olduğunda mükemmel bir yer. Ücretsiz indirme işlemlerine SVG formatındaki dosyaların yanı sıra ölçeklendirme konusunda da telaşlanmıyorsanız JPG ve PNG dosyaları dahildir. Aramak kolaydır ve peşinde ne olduğunuzdan gerçekten emin değilseniz, en son gelişlere göz atabilirsiniz.

Vector4Free

Vector4Free'deki koleksiyon çok büyük değildir - 1,500'dan fazla serbest vektör üzerinde burada bulunan diğer birçok siteye göre çok daha küçüktür - ancak kalite oldukça tutarlıdır ve her şey iyi etiketlenmiştir, böylece aradığınızı bulmak kolaydır. Tüm özellikli vektör resimleri kişisel kullanım için ücretsiz ancak bunları ticari olarak kullanmadan önce kontrol edin.

Vector.Me

Vector.Me'nin arkasındaki ekip, eksiksiz vektörler için eksiksiz bir koleksiyon ve esnek arama yetenekleri içeren bir arama motoru bulamadı, bu yüzden kendi imalatlarını yapmaya karar verdiler. 280.000'in üzerinde vektör ile doludur ve sonradan tamamınız için ayrı logo ve simge bölümleri bulunur.

Freepik

Kendisini "ücretsiz vektör tasarımlarının önde gelen arama motoru" olarak nitelendiriyor. Freepik, tasarımlarında kullanabileceğiniz ücretsiz vektör sanatı, illüstrasyonlar, simgeler, PSD ve fotoğrafları bulmanıza yardım etmek için günlük olarak yüzlerce ücretsiz vektör üretiyor. Toplamda AI, EPS veya SVG formatında indirilebilen bir milyondan fazla ücretsiz vektör ve fotoğraf sunuyor.

Flaticon

100.000'den fazla ücretsiz vektör ikonuna sahiptir. Veritabanı, PNG, SVG, EPS, PSD ve BASE 64 formatlarında bulunan ücretsiz simgelerle doludur; aradığınız vektör simgesi türüne ne olursa olsun, muhtemelen burada bulabilirsiniz.

Fudgegraphics

Tasarımcı Franz Jeitz tarafından işletilen yaratıcı bir blogdur, bu nedenle çoğu vektör stok siteleri gibi freebies'in büyük bir seçimine sahip değildir. Bununla birlikte, burada bulunan her şey, çevrimiçi bulunan en iyi ücretsiz sıçrama vektörü dosyaları da dahil olmak üzere yüksek kaliteye sahip. Dolayısıyla, ücretsiz vektör sanatı için arama yapmaya kesinlikle değer.

FreeVectors

Ücretsiz vektör grafikleri paylaşan vektör severlerin eğlenceli bir topluluğudur. En son eklenen vektörler sayfanın üst kısmında görüntülenir ve hepsi kişisel kullanım için ücretsizdir (çoğu ticari kullanım için de ücretsizdir).

1001FreeDownloads

1001FreeDownloads'daki ekip, tasarımcılar için en iyi ücretsiz grafik için webi tarar. Fotoğraflar, fırçalar, degradeler, PSD'ler, yazı tipleri ve daha birçok ücretsiz vektöre ve evde üretilen yüksek kaliteli grafiklerle, istediğiniz vektörü bulmanız uzun sürmez.

DryIcons

Benzersiz simgeler ve simge setleri, vektör grafikleri ve web şablonları oluşturan ve başlangıçta özgür lisansıyla özgürce veren simge geliştiren bir web sitesidir.

Bu, DryIcons'un simgelerini, vektör grafiklerini ve web şablonlarını sitede bulacağınız bazı temel şartlar ve koşullara göre genel olarak erişilebilir herhangi bir web sitesinde, web uygulamasında veya herkese açık erişilebilir sunumda kullanabileceğiniz anlamına gelir

Snap2objects

Harika ücretsiz vektör sanatı bir sürü güzel temiz bir site. Blog tarzı düzeni biraz zaman harcamakta ancak New York, Paris, Londra, Moskova ve Tokyo için mükemmel şehir vektör şekilleri içeren çok sayıda taş bulacaksınız.

Umarım işinize yarar. Benim çok işime yaradı.
Önceki
Sonraki

yazılan gönderi: