Online Olarak Karaoke Yapmak
Sevgili Arkadaşlar; 

Online olarak İnternet üzerinden karaoke yapmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için www.karaokeParty.com adresine giriş yapıyoruz. Bizlere ücretsiz olarak online karaoke yapma imkanı sunan web uygulaması barındırmaktadır. Siteyi incelediğimizde tek sıkıntının Türkçe dil desteğinin olmaması olan diyebiliriz. Sitede en güncel ve sevilen parçaları kullanarak karaoke yapabilmeniz mümkün.

Ben nasıl karaoke yapacağım diyenler için uygulama sitesinde yer alan ‘School’(şarkı söyleme dersleri) bölümü size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Buradaki video dersleri sayesinde sesinizi nasıl kullanacağınızı ve nasıl karaoke yapacağını öğrenebilirsiniz.

Bilmeyenler için Karaoke nedir? sorusuna cevap olarak internetten bulduğum cevabı diyebilirim.
Orijinal şarkıdan sözler çıkarılır. Kişinin önündeki ekrandan (karaoke makinesinden) veya kâğıttan sözlerini takip ederek mikrofonla topluluğa şarkıyı söylemeye çalışmasına verilen isimdir. Şarkı sözleri genelde şarkıcıya yol göstermek amacıyla video ekranında değişen bir simge ya da renkle veya müzikli/videolu gösterilir. Karaoke makinesini 1971′de Inoue Daisuke bir otomobil teybi ile bir madeni para kutusu ve küçük bir amfiyi birleştirerek icat etti.

Siteye girmek için tıklayın
Önceki
Sonraki

yazılan gönderi: