Zekademi Hakkında

Zekademi Z kuşağı dediğimiz gençlerin bilişim ve teknoloji açısından bilgilendirmeyi amaç edinmiş İnternet sitedir. Gençler teknolojiyi belli bir amaç doğrultusunda kullandıklarında daha üretken ve çevresine faydalı bireyler olacağı düşüncesinden yola çıkarak İnternet sitesinin yanında 2019 yılında Zekademi Youtube Kanalı yayın hayatına başlamıştır. Youtube kanalında ele alınan konular kolay ve pratik yollardan nasıl yapılacağını videolu olarak anlatılmaktadır.

Zekademi sayfası 2007 yılından itibaren bilgi birikimlerinin önce forum sitesi (bilgiisteyen.com), daha sonrasında ise zekeriyacanbal.com blog siteleri şeklinde devam etmiştir. En son 2018 yılında genel bir isim olarak Zekademi.com olarak devam etmektedir.

Kısacası bu site tamamen birikimlerimi paylaşmak ve insanların bilmediği konular hakkında yardımcı olmak için kurulan ve özellikle gençlere teknoloji ve bilişim konularında ellerinden geldiğince yazmaya çalışacaktır.

Ayrıca bilgisayar hakkında sorularınızı da seve seve cevaplayabiliriz. Dediğim gibi bilgi paylaşıldıkça kıymeti bilinir.


Youtube Kanalımız hakkında daha fazla bilgi için tıklayın