Twitterda Kullanılabilecek Arkaplan Kaynakları

Twitterda Kullanılabilecek Arkaplan Kaynakları

Sevgili Arkadaşlar;
Twitter, birçoğumuzun kullandığı bir internet sosyal mekanı haline geldi. Bu yüzden olacak ki görüntüsüne daha doğrusu tasarımına da büyük ölçüde özen gösteriyoruz. Tasarım içindeyse arkaplan oldukça önemli bir yer tutmakta. Bu yazımda arkaplan oluşturmak ve hazır arkaplanlar ile ilgili kaynakları sizlerle paylaşmaya karar verdim.
Create a Twitter Background: MS Power Point kullarak arkaplan resmi oluşturmayı anlatan güzel bir makale içermektedir.
Twitter Backs: İçinde arkaplan için hazır fotoğrafları ve Photoshop dosyası halinde yazılı arkaplanları barındıran güzel bir site.

Twitter Backgrounds Gallery: Twitter kullanıcılarının kendi arkaplan resimlerini paylaştıkları bir galeri. Arkaplanı kullanıcıya direkt sunmasa da ilham almak için hoş bir kaynak.
MyTweetSpace: İçinde hazır arkaplanları da barındıran, kullanıcıların kendi özel arkaplanlarını hazırlamasına imkan veren, arkaplan oluşturma işleminden sonra Twitter API’yi kullanarak profili hemen güncelleyebileceğimiz güzel bir servis.
Twitter Patterns: Arkaplan için döşeme desenlerini barındıran bir servis. Çok hoş desenler olduğunu söyleyebilirim.
Twitter Background Design: Göze hoş gelen Twitter tasarımlarını ve arkaplanlarını inceleyen ayrıca güzel pratikleri de parındıran bir makale.
Pretty Tweet: İçinde hazır şablonları bulunduran bunun yanında kendimizin belirleyeceği bir resim ile arkaplan hazırlamamıza yardımcı olan kullanışlı bir servis.
Twitter Image: Ücretsiz arkaplan resimlerinin olduğu bir site.
How to Create a Twitter Background: Twitter arkaplanının nasıl yapılacağını 7 adımda anlatan güzel bir makale.
Twitter Treats: Twitter arkaplan resimlerinin olduğu güzel bir blog.
Twit Art: Arkaplan hazırlamamıza izin veren güzel bir servis.
Önceki
Sonraki

yazılan gönderi: