Bulut servislerini Kontrol Etmek

Bulut servislerini Kontrol Etmek

Bulut Servislerini Tek Yerden Kontrol

Bulut Bilişim Teknolojisi
Günümüzde hemen hemen herkes kimi telefonla, kimi tablette veya bilgisayar üzerinden bulut teknolojisini kullanmaktadır. Bilinen Google Drive, DropBox, OneDrive, Mega ve benzeri birçok servis bulunmaktadır. İşte bütün bunların hepsini tek bir yerden kontrol etmek ister misiniz?

Bu işlemi yapabilmek için bilgisayarımıza bir yazılım kurmamız gerekmektedir. Bu yazılım “Dropbox, Google Drive, Boxnet, OneDrive” gibi servislerin dosya alanlarına bilgisayar üzerinden bağlanmamızı ve onları Local yada Network sürücüsü olarak kullanmaya yarayan bir programdır.

Yazılımı bilgisayara yükledikten sonra kullandığınız Cloud servisleri ile senkronize olup depolama birimlerinize ulaşabilirsiniz. Yazılımın diğer platform işletim sistemlerinde de kullanımı bulunmaktadır.

Yazılımın deneme versiyonunu indirmek için tıklayınız.Cloud servislerini map edebiliyoruz ve isteğimize göre F: D: vb. harfler atayarak sabitdisk gibi kullanabiliyoruz. Ayrıca Map ettiğiniz sürücüleri yerel ağımızda (network) paylaşıma açarak paylaşabiliyoruz.


Önceki
Sonraki

yazılan gönderi: